Португалия - dajetooo 0-2 Франция crazy__elf__
Бразилия - redbull1o 0-3 Англия don_sabev
Италия - givem0nochance 0-4 Испания jojo_boy90

Франция - crazy__elf__

Испания - jojo_boy90 0:1 Финал Англия - don_sabev
don_sabev
3:0 crazy__elf__

Играе се до 2/3 победи.Успех на всички и се извинявам за неправилното нанасяне на резултати и т.н.Сега аз админа ще го поема
Wink

Победител don_sabev

Последната промяна е направена от на Пон Яну 14, 2008 1:52 pm; мнението е било променяно общо 15 пъти

the-best-elf
Модератор
Модератор

Брой мнения : 22
Age : 29
Registration date : 31.12.2007

11та Серия победител е (don_sabev ) Empty Re: 11та Серия победител е (don_sabev )

Писане by the-best-elf Съб Яну 12, 2008 9:01 pm

sabev_pordim написа:Искам да ви кажа,че redbull1o е пълен мошеник.Първо като играхме му поведох с 2:1 и той излезе.Разбрахме се да почнем от 2:1 и кат почнахме мача той не си вкарваше автоголове,а атакуваше.Поведе ми с 2:0,аз го обърнах до 2:2 и той пак излезе.Ако смятате,че това не е за служебна победа,аз не смятам

Щом redbull1o e играл нечестно пиша победа на sabev_pordim

Модератор
Модератор

Age : 29

Писане by sabev_pordim Съб Яну 12, 2008 9:56 pm

jojo_boy90-don_sabev 0:1.Joe Cole-99 min.

Писане by redbull Съб Яну 12, 2008 11:26 pm

Поне изкажи се правилно бе... изхварли ме от игра кам 43-44 минута. Резултата беше 2:1 за него. После му казах да доиграем едно полувреме и той се съгласи. И кат почнахме в 42 мин. му вкарах гол и резултата стана 2:2. Играхме и второто полувреме щото мача е Х. Тогава го водех с 2:0 и после изравни и аз се ядосах щот много лагваше и тогава излезна кам 75минута!!! И защо да си вкарам автогол бе будала? Rolling Eyes